Ana Sayfa Eğitim Hakan Cebeci (Udemy eğitmeni)’den yeni kurs

Hakan Cebeci (Udemy eğitmeni)’den yeni kurs

5222
0
Doğal Dil İşleme - NLP

Doğal Dil İşleme A-Z™: (NLP) Kursu (Hakan Cebeci)

Udemy eğitmenlerinden Hakan Cebeci yeni kursu “Doğal Dil İşleme A-Z™: (NLP)” yayına soktu. “Doğal Dil İşleme A-Z™: (NLP)” kursunda;

Hakan Cebeci, bu kursta doğal dil işlemenin karmaşık dünyasını adım adım ayrıntılarla, sade ve anlaşılır bir şekilde göreceksiniz. Sıfırdan başlayarak uzmanlığa kadar günümüzdeki en güncel doğal dil işleme yöntemlerini öğreneceksiniz. Ayrıca en önemli derin öğrenme alanlarından birisi olan yinelenen sinir ağlarını çok ayrıntılı bir şekilde öğreneceksiniz. Makine çevirisi, chatbotlar gibi karmaşık sistemlerin temelinde yinelenen sinir ağları yatar. Kursta da İngilizce Türkçe çeviri yapabilen bir model geliştireceğiz. Böylece yinelenen sinir ağlarını hem teori olarak hem de gerçek projelerle göreceksiniz.

Kurs temel programlama bilgisi dışında bir ön bilgi gerektirmez. Kursta bütün kodları Python kullanarak yazacağız. Eğer Python bilmiyorsanız kursun sonuna temelden Python eğitimi eklenmiş olup, ek ders sayesinde ayrıntılara boğulmadan çok hızlı bir şekilde Python öğrenerek kursa hazır olacaksınız.

 

Sonraki İçerikGülnaz Tanbay İlk Udemy Kursunu Yayınladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz